Koupit Alli
Téměř polovina lidské populace trpí nadváhou. Nadváha, zvyšuje riziko vzniku několika závažných zdravotních problémů, jako jsou cukrovka a onemocnění srdce a cév. Tyto stavy u vás nemusí vyvolat pocit choroby, a proto byste měli navštívit lékaře a nechat si udělat vyšetření. Tablety na hubnutí Alli jsou právě tím přípravkem, který Vám opravdu pomůže zhubnout a začít se vyváženě stravovat. Je prokázáno, že hlavním viníkem nadváhy je zvýšená koncentrace tuku ve stravě. Jídlo bez „špatných“ tuků však není, vzhledem k jídlům s nezdravými tuky, moc chutné. Řešením této situace je
koupit Alli. Alli, s účinnou látkou orlistat, je lék, který se používá k léčbě obezity. V trávicím systému zabraňuje trávení asi jedné třetiny tuků, které jste přijali spolu s potravou.

 

Co je přípravek Alli a k čemu se používá

Přípravek Alli se používá ke snížení tělesné hmotnosti u dospělých od 18 let, kteří mají nadváhu a kteří mají index tělesné hmotnosti (BMI) rovný nebo vyšší než 28.

Léčivá látka orlistat obsažená v Alli se zaměřuje na tuk ve vašem trávicím systému. Zabraňuje vstřebávání přibližně čtvrtiny tuků přijatých v potravě. Tento tuk se z těla vyloučí spolu se stolicí. Společně s dietou se sníženým obsahem kalorií a nízkým obsahem tuků doporučujeme koupit Alli. Orlistat je nasycený derivát lipstatinu, silný přírodní inhibitor pankreatické lipázy izolované z bakterie Streptomyces toxytricini.

Jak užívat Alli

Doporučená dávka Alli je jedna 60 mg tobolka užívaná perorálně (vnitřně) třikrát denně. Tobolky doporučujeme užívat spolu s dostatečným množstvím vody těsně před, během nebo do l hodiny po každém hlavním jídle. Pokud je hlavní jídlo vynecháno nebo neobsahuje žádný tuk, měla by být vynechána i jedna dávka Alli. Během 24 hodin byste neměli užít více než tři 60 mg tobolky aby nedošlo k předávkování léčivou látkou. Léčba by neměla trvat déle než 6 měsíců.  Koupit Alli a užívat jej se doporučuje pacientům s BMI > 28kg/m2. Pokud se po 12ti týdnech nesníží hmotnost alespoň o 5% ve srovnání s původní hmotností, doporučuje se léčbu ukončit.
Možné nežádoucí účinky

Nežádoucí reakce na orlistat mají převážně gastrointestinální charakter a souvisejí s farmakologickým účinkem zabraňujícím absorpci tuků přijatých v potravě. 
Jestliže se projeví některý z následující nežádoucích účinků, ihned vyhledejte lékaře.

Nežádoucí účinky a jejich četnost jsou uvedeny v tabulce:

Četnost Nežádoucí účinky
Časté Úzkost
Velmi časté Olejovité špinění, plynatost
Časté Bolest břicha, častější defekace
Výjimečně Puchýřovitá vyrážka

 

Všechny nežádoucí účinky jsou vždy uvedeny v příbalovém letáku. Pokud budete mít od lékaře doporučení koupit Alli, seznamte se vždy podrobně s možnými vedlejšími účinky.

V případě užití větší dávky Alli než je denní, anebo požití osobou mladší 18 let, kontaktujte neprodleně lékaře nebo lékárníka.

Uchovávání Alli

Uchovávejte při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu, aby byl přípravek Alli chráněn před vlhkostí a vždy mimo dosah a dohled dětí.
Nepoužívejte Alli po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce. Doba použitelnosti přípravku se vždy vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce.

Obsah balení

Koupit Alli můžete v balení 84 tobolek v lahvičce obsahující také dvě zatavené nádobky se silikagelem. Tobolky přípravku Alli mají tyrkysovou vrchní a spodní část s tmavě modrým proužkem uprostřed.

Kde
koupit Alli

Koupit Alli v České republice aktuálně není možné bez lékařského předpisu. Bez lékařského předpisu je možné koupit Alli pouze přes zahraniční internetové obchody.