Kamagra je světoznámou značkou, která každým rokem posiluje své pozice na světovém trhu jako efektivní a levný preparát, který se úspěšně používá na léčení erektilních dysfunkcí. Muži kteří mívají problémy s erekcí si mohou přípravek Kamagra zakoupit ve více než 40 státech po celém světě.

Kamagra obsahuje Sildenafil – první aktivní látku, která je schválená na léčení erektilní dysfunkce. Užívání preparátu výrazně zlepšuje erekci a pomáhá:

 • Zlepšit kvalitu sexuálního života.
 • Zapomenout na sexuální selhání.
 • Zvýšit sebevědomí.
 • Zvýšit počet úspěšných pohlavních styků.

Kamagru by měli užívat muži starší 18 let, kteří mají opravdové problémy s dosažením erekce a/nebo s prodloužením doby její intenzity. Navzdory obecnému mínění, Kamagra nezvyšuje libido a neprodlužuje délku pohlavního styku.

Mechanizmus působení

Kamagra je inhibitorem fosfodiesterázy 5 (PDE 5) – látky která zabraňuje dosažení a podporu erekce. Preparát blokuje funkci PDE 5 a dochází při tom k:

 • Uvolnění hladkého svalstva krevních cév.
 • Snížení cévní rezistence.
 • Zlepšení průtoku krve do mužského pohlavního orgánu.
 • Ztopoření pohlavního orgánu.

Ke zvětšení pohlavního orgánu a k erekci dochází pouze po sexuální stimulaci. Pokud muž není sexuálně vzrušen, erekce se nedostaví. Po sexuální aktivitě erekce klesne a lze jej opakovaně vyvolat dostatečnou sexuální stimulaci.

Problémy s erekcí se v dnešní době velice úspěšně léčí. Neodkládejte léčení na později. Pokud se cítíte trapně sdělit o problému lékárníkovi – kupte si Kamagru online. Pokud preparát vyvolává erekci která není dostatečně silná, doporučujeme poradit se s lékařem. Je možné, že užíváte příliš nízkou dávku.

Výrobce. Dávkové formy léčiva

Kamagra se vyrábí v Indii a dodává se do mnoha zemí, avšak ne celosvětově. Nicméně si vždy můžete objednat Kamagru online a tento preparát bude doručen do jakékoliv země.

Výrobcem Kamagry je Ajanta Pharma – jedna z největších indických farmaceutických společností. Ajanta Pharma rozšířila sortiment nabízených preparátů a dnes již vyrábí Kamagru v několika léčivých podobách.

V kamenných obchodech nebo v online lékárnách lze zakoupit Kamagru v podobě:

 • Tablet
 • Žvýkacích tablet
 • Šumivých tablet
 • Perorálního želé

Bez ohledu na to, jakou formu léčiva pacient zvolí – všechny preparáty pod značkou Kamagra budou stejně účinné na zlepšení erekce. Mohou se mezi sebou lišit v délce trvání a doporučeních ohledně užívání, ale účinkují podobně a vyvolávají stejný terapeutický efekt – dosažení erekce po sexuálním vzrušení.

Doporučení ohledně užívání.

Kamagra v podání obyčejných tablet se užívá 30-60 minut před pohlavním stykem. Požití léčiva v podobě želé, žvýkacích nebo šumivých tablet urychlí vstup aktivní látky do krevního oběhu. Díky tomu se erekce dostaví na 5-15 minut rychleji v porovnání s užitím obyčejných tablet.

Dávkování pro dospělé.

 • 50mg – na začátku léčení.
 • 100mg – pokud dávkování 50mg není efektivní.

Kamagra se nemusí užívat bezprostředně před pohlavním stykem. Aktivní látka Sildenafil má relativně dlouhou dobu působení (až do 5 hodin). Proto můžete užít Kamagru 4-6 hodin před očekávanou sexuální aktivitou.

Nelze užívat více než jednu dávku léčiva denně. Požití většího množství než je doporučená dávka nebo více než 100mg Kamagry může vyvolat nežádoucí vedlejší účinky.

Jak koupit Kamagru v České Republice

Preparát Kamagra nebyl schválen jak Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) tak i Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA). Proto tento preparát nenajdete na regálech českých lékáren.

Na rozdíl od Viagry, Cialisu nebo Levitry, Kamagra se vyrábí v několika různých podobách. Použití preparátu je snadné a proto si Kamagru mnozí čeští muži objednávají online.

Kromě toho je Kamagra mnohem levnější, což je výhodou v porovnání s podobnými přípravky. Pohodlí užívání a možnost ušetřit na léčení erektilní dysfunkce – to je to co dnes nabízí Kamagra.

Stačí pár jednoduchých kroků a můžete si objednat online cenově výhodnou Kamagru jen během několika minut. Objednávku lze zaplatit pomocí základních platebních karet. Předtím než objednávku dokončit a zaplatit vyberte si prosím způsob dodání.

Dodání obyčejného balíku může být zdarma, ale potrvá to nějakou dobu. Expresní dodání Kamagry na uvedenou adresu může být zpoplatněno.