Priligy je preparát pro muže. Používá se při léčbě předčasné ejakulace, a to včetně případů kdy se problémy s ejakulací vyskytují pravidelně nebo trvale.

Priligy je opravdu účinný a zajišťuje kontrolu nad sexuálním stykem. Pokud máte problémy s předčasnou ejakulací – začněte užívat tento přípravek conejrychleji. Můžete si koupit Priligy v kamenných nebo online lékárnách.

Preparát vám umožní cítit se sebevědoměji v posteli, a to i v případě kdy je předčasná ejakulace vyvolána následujícími fyziologickými a/nebo psychologickými příčinami:

 • Stres, nervozita, deprese.
 • Nepravidelný sexuální život.
 • Neúspěšné sexuální zkušenosti.
 • Onemocnění prostaty.
 • Následek použití určitých léků.

Priligy funguje efektivně bez ohledu na příčiny sexuální poruchy u mužů. Užití tohoto preparátu vám zajistí:

 • Zvýšený čas ejakulace.
 • Zvýšení spokojenosti z pohlavního styku.
 • Snížení pocitu nepohodlí, který je spojen s předčasnou ejakulací.

Tablety Priligy nezvyšují sexuální touhu a neužívají se na léčení erektilní dysfunkce. Preparát je doporučen pro pacienty ve věku od 18 do 65 let.

Výrobcem léčiva Priligy je Italská společnost Menarini Group. Dodavatelem Priligy v České Republice je společnost Berlin-Chemie AG, která je součástí Menarini Group.

Dnes v České Republice jsou k dostání:

 • Tablety Priligy 30mg.
 • Tablety Priligy 60mg.

Aktivní složkou tablet je Dapoxetin. Zvyšuje hladinu serotoninu v mozku a následně se prodlužuje průměrná délka pohlavního styku.

Aby léčení předčasné ejakulace bylo účinnější a také bezpečné, je třeba dodržovat doporučení ohledně užití preparátu. Mužům se doporučuje:

 • Zahájit léčbu dávkou tablet 30mg.
 • Užívat jednu dávku 30mg asi 1 až 3 hodiny před očekávanou sexuální aktivitou.
 • Zvýšit dávku do 60mg, pokud dávkování 30 mg není dostatečně efektivní.

Tablety Priligy 30mg nebo 60mg nejsou určeny pro pravidelné každodenní užití. Užívají se příležitostně, dle potřeby avšak přípravek by neměl být brán více než jednou za 24 hodin. Maximální denní dávka je 60mg a nesmí být překročena.

Užívání léku Priligy může vyvolat nežádoucí vedlejší účinky, a to u mužů ve vzácných případech. Většina mužů žádné vedlejší účinky nepoznamenává, a to dokonce i v případě dlouhodobého užívání tablet, po dobu několika měsíců či let.

Priligy často vyvolává nežádoucí reakce, obzvláště hned po zahájení léčení. Pokud si chcete zakoupit tablety Priligy 30mg nebo 60mg, ale obáváte se možných vedlejších účinků, doporučujeme poradit se s lékárníkem.

Na seznamu nežádoucích vedlejších účinků od užití přípravku Priligy jsou:

 • Závratě.
 • Poruchy trávení.
 • Bolesti hlavy a krční páteře.
 • Únava a podrážděnost.
 • Potíže s usínáním nebo nespavost.

Uvedené vedlejší účinky se projevují v lehké formě. Je třeba o nich nahlásit lékaři nebo lékárníkovi, avšak léčení erektilní dysfunkce by nemělo být přerušeno.

Pokud se objeví vzácné, avšak závažné vedlejší účinky, je třeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Obzvláště to platí při omdlení a vzniku alergických reakcí (svědění, vyrážka nebo kopřivka).

Priligy by neměly užívat ženy, dospívající mládež, děti a muži ve věku starší 65 let. Preparát může vyvolat vážné vedlejší účinky pro kardiovaskulární systém, například tachykardii. Takže je kontraindikován pacientům s ischemickou chorobou srdeční, při srdečním selhání a řadě dalších nemocí.

Pokud máte problémy s cévami nebo se srdeční funkcí, nebo jakékoliv jiné onemocnění, před zakoupením preparátu Priligy doporučujeme poradit se s lékařem. Je možné, že ve vašem případě lze užívat pouze minimální dávkování léku Priligy.

Přípravek Priligy nelze užívat v kombinací s Viagrou, Cialisem, Levitrou nebo jakýmikoliv dalšími preparáty na léčení erektilní dysfunkce. Nepřekračujte denní dávku 60mg ve snaze maximalizovat své možnosti v posteli.

V současné době Priligy se prodává ve všech zemích. Můžete si koupit tablety Priligy 30mg nebo 60mg v České Republice nebo ve státech EU, ale nenajdete jej ve Spojených Státech.

Pokud léky na léčení předčasné ejakulace nejsou k dostání ve vaší zemi, objednejte si Priligy online. Stejně tak si jej můžete objednat online v případě, pokud cena v místních lékárnách je příliš vysoká.

Pokud si tablety Priligy 30mg a 60mg objednáte online – získáte několik nepochybných výhod. Kromě toho, že je to výhodnější z cenového hlediska a šetří to váš čas, zároveň odpadá potřeba v osobní návštěvě lékárny a komunikaci s lékárníkem. Online lékárny doručí Priligy diskrétně přímo do osobních rukou na uvedenou adresu.