Levitra je jedním z nějznámějších léků na léčení erektilní dysfunkce. Pomáhá zlepšit sexuální život, zapomenout na sexuální selhání a proto je mezi muži velice populární. Levitru lze zakoupit jak v České Republice tak i v jiných zemích po celém světě.

Levitra je efektivní při léčení erektilních dysfunkcí, které jsou způsobeny fyzickými nebo psychickými příčinami. Funkčnost preparátu je prokázána i v těžkých případech, dokonce v těch kde problém se slabou erekcí trvá již dlouhou dobou.

Mechanismus působení

Levitra se vyrábí v podobě tablet, určených pro perorální užití. Každá tableta obsahuje 5mg, 10mg nebo 20mg aktivní látky Vardenafilu.

Levitra (Vardenafil) funguje tak, že vyvolává zablokování enzymu fosfodiesterázy typu 5 (PDE5) – chemická látka, která odpovídá za zastavení erekce. Když je PDE5 blokována, dochází k následujícím procesům:

 • Uvolnění a rozšíření cév pohlavního orgánu.
 • Snížení cévního odporu a zlepšení průtoku krve.
 • Po sexuální stimulaci dochází k pevné erekci.

Po užití Levitry se erekce dostaví spontánně po sexuální stimulaci. Erekce klesá po ukončení pohlavního styku a dosažení orgasmu.

Zakoupením Levitry získáte preparát, který působí velmi rychle. Účinek přípravku se obvykle dostaví do 30 minut a trvá až do 5 hodin po užití tablety. Během této doby muž je schopen provozovat sexuální styk i několikrát.

Koncentrace účinných látek v krevním oběhu klesá přibližně o 50 % v průběhu 5 hodin po požití preparátu. Avšak u některých mužů účinek může přetrvávat dokonce i 10 hodin po požití Levitry.

Dávkování a užívání

Levitra se předepisuje jako léčivo na zlepšení erekce pro dospělé muže. Preparát lze užívat dlouhodobě. Účinnost Levitry se nesnižuje dokonce ani po dlouholetém pravidelném užití.

Dávkování a užívání Levitry záleží na stupni závažnosti erektilní dysfunkce a sexuální aktivnosti. Obvykle se mužům doporučuje:

 • Začít léčení s 10mg dávky Levitry.
 • Užívat jednu tabletu 30 až 60 minut před očekávanou sexuální aktivitou.
 • Zvětšit dávku až na 20mg nebo zmenšit do 5mg.
 • V průběhu 24 hodin nepřekračovat doporučenou denní dávku.

Pokud s Levitrou terpve začínáte a zatím s tímto přípravkem na léčení erektilní dysfunkce nemáte žádnou zkušenost, zahajte léčbu dávkou 5mg. Pokud dávkování 5mg nezabírá a nevyvolává erekci potřebnou pro úspěšné dokončení sexuální aktivity, kupte si Levitru 20mg. Použití maximální denní dávky 20mg je účinné dokonce i při nejtěžších problémech s erektilní dysfunkcí.

U starších mužů na začátku léčení doporučená denní dávka může startovat již od 5mg. Minimální dávkování Levitry 5mg je doporučeno pacientům s jaterním selháním.

Pokud přípravek se užívá po konzumaci těžkého jídla, může to způsobit zpoždění účinku, i když aktivní látka Vardenafil se dostane do krevního oběhu. Pokud očekáváte rychlý nástup účinku, doporučuje se před užitím Levitry volit spíše jídla ve kterých obsah tuku nepřekračuje 20-30 %.

Možné vedlejší účinky

Tak jako v případě jakýchkoliv jiných léčivých prostředků, Levitra může vyvolávat vedlejší účinky, i když se objevují ne u všech pacientů s erektilní dysfunkcí. Na seznamu nejčastějších nežádoucích reakcí na užití Levitry jsou:

 • Závratě
 • Bolest hlavy
 • Bolest břicha
 • Ucpanost nosu

Levitra může vyvolávat i závažnější vedlejší účinky, například arytmii nebo snížení krevního tlaku. Proto muži s kardiovaskulárními chorobami by měli léčivo užívat s opatrností.

Kde najít Levitru?

Výrobcem Levitry je farmaceutická společnost Bayer. Tento preparát se dodává celosvětově. Muži mohou najít Levitru na regálech velkého množství českých lékáren. Jedno balení může obsahovat 2, 4, 8, 12 nebo 20 tablet.

Pokud si chcete zakoupit Levitru za nízkou cenu, hledejte léčivo spíše ve velkých lékárnických sítích. Většinou nabízí výhodnější cenu v porovnání s menšími lékárnami. Cena Levitry také závisí na množství tablet v balení a na dávkování.

Pokud chcete snížit na minimum výdaje na léčení erektilní dysfunkce, objednejte si tablety Levitra 5mg, 10mg nebo 20mg v online lékárně. Takové lékárny nabízí:

 • Nejlepší ceny.
 • Rychlé dodání.
 • Podrobné informace o preparátu.
 • Bezplatnou konzultaci.

Online lékárny nabízí pohodlí v kombinaci s ekonomickou výhodou. Můžete si objednat tablety Levitra online během několika minut. Po dokončení objednávky preparát vám bude doručen na uvedenou adresu.

Pokud si přejete zakoupit levná generika Levitry online, můžete si vybrat jednu z možností – jsou to preparáty značky Viavardis nebo Vivanza. Na českém trhu jsou k dispozici generika Levitry pod názvem Vardenafil.